Přejděte přímo  do rubriky AKTUALITY

klikněte ZDE. 

 

Vítejte na stránkách  CELNICKÉ ODBORY PRAHA!

Vítáme Vás na stránkách Koordinačního výboru základních odborových organizací celní správy

   v Praze, regionálního odborového orgánu.

 

Vážení přátelé, kolegyně a kolegové,

 jsme tady pro Vás a pro řešení Vašich problémů. Pokud jste s něčím nespokojeni, pokud se cítíte jako zaměstnanci poškozování, pokud Vám nejsou lhostejné problémy, se kterými se musíte každodenně ve své práci potýkat, pokud máte návrhy změn ke zlepšení situace, neváhejte a zašlete nám (svému KVZOCS Praha) svůj námět, stížnost či připomínku. Zaručujeme Vám, že se všemi došlými příspěvky budeme zabývat a podle obsahu je využijeme v jednáních se služebním vedením (managementem) ve prospěch zaměstnanců.

Pokud se o Vašich problémech nedozvíme, těžko je můžeme řešit!!!

Doporučujeme všem kolegům pravidelně sledovat také naše webové stránky v rámci intranetu CS (Portál CS).

Klikněte zde:

KVZOCS Praha - Portál Celní správy CS 

 

Diskusní téma: Proč být v odborech? Proč mají zaměstanci malý zájem vstupovat do odborů? Co by pomohlo zvýšit odborovou organizovanost?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Líbí se Vám náš web? Jenom pro vysvětlení uvádíme, že podrobné informace o všech našich aktivitách publikujeme na intranetu CS. Tento web slouží jako doplňkový komunikační prostředek. Budeme rádi, když nám svůj názor napíšete přes kontaktní formulář.

Ano, je přehledný a plný informací. (120)
66%

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal. (62)
34%

Celkový počet hlasů: 182

Anketa

Snažíme se denně aktualizovat informace na naší hlavní stránce na intranetu CS. Jak často navštěvujete naši webovou stránku na intranetu CS (Portál CS)?

Alespoň jednou denně, jsem-li v službě (v práci). (73)
45%

Pravidelně minimálně jednou týdně. (31)
19%

Zřídka výjimečně (59)
36%

Celkový počet hlasů: 163

Anketa

Když Vláda ČR rozhodne o zvýšení tarifních platů u zaměstnanců veřejné správy a bezpečnostních sborů, myslíte, že by zaměstnanci tohoto zvýšení dosáhli, kdyby za ně ODBORY aktivně nevyjednávaly a nehájily jejich požadavky?

Zásluha ODBORŮ na zvýšení platů je zcela zásadní. Bez tlaku ODBORŮ by se naše platy dále jen propadaly. (142)
84%

VLÁDA by platy státních zaměstnanců zvýšila sama, vliv ODBORŮ na jejich růst byl malý či zanedbatelný. (27)
16%

Celkový počet hlasů: 169