Kdo jsou CELNICKÉ ODBORY PRAHA?

Organizační uspořádání od února 2023 (aktuální)

OrganizačnÍ schéma KVZOCS PRAHA (CELNICKÝCH ODBORŮ PRAHA) - nová situace od II-2023.pdf (216 kB)

Organizační uspořádání od 2013 do března 2019

Organizační schéma KV ZO CS PRAHA.pdf (297,1 kB)

nás

Koordinační výbor základních odborových organizací celní správy v Praze ("KVZOCS Praha") vznikl jako společný projekt tří základních odborových organizací, Základní odborové organice CLO - PRAHA, Celního úřadu Praha Ruzyně a Generálního ředitelství cel.

Tyto tři základní odborové organizace působící na čtyřech útvarech celní správy sídlících v Praze, tj. Celní úřad pro hl. m. Prahu, Celní úřad  pro Středočeský kraj, Celní úřad  Praha Ruzyně a Generální ředitelství cel, se rozhodly spolu úzce spolupracovat a vytvořit společný (regionální - metropolitní) koordinační výbor, který byl ustanoven dne  4.dubna 2013. KVZOCS Praha zastupuje zaměstnance pracující na jmenovaných útvarech Celní správy ČR, kteří aktuálně tvoří cca 50% ze všech zaměstnanců této státní instituce.

Výše jmenované základní odborové organizace jsou součástí Odborového svazu státních orgánů a organizací ("OSSOO"), kde působí v rámci sekce celní správy. Činnost základních organizací a KVZOCS Praha se řídí platnými stanovami OSSOO, které jsou dostupné na odkazu: statorg.cmkos.cz/dokumenty/Stanovy%20OS%20SOO.pdf

Tato webová stránka vznikla jako doplněk a další komunikační kanál  k oficiální webové stránce KVZOCS Praha provozované v rámci intranetu celní správy, na který mají sice všichni zaměstnanci volný přístup, ale pouze ze svých pracovních počítačů. Ukázalo se, že pro komunikaci s členskou základnou  je potřeba otevřít další možnosti, které by byly nezávislé na zaměstnavateli a umožnily přístup k informacím a aktivní zapojení lidí také mimo jejich pracovní dobu či dobu služby.

Chcete-li nás kontaktovat, využijte prosím odkaz z této webové stránky (rubrika Kontakt).

Organizační uspořádání od dubna 2019